لاکتیویا چیست و چرا باید آن‌ را مصرف کرد؟ | مجله هفتگی

ناشر : دانلود موزیک ویدیو

لاکتیویا چیست و چرا باید آن‌ را مصرف کرد؟ | مجله هفتگی


لاکتیویا یک محصول لبنی خوشمزه از شرکت کاله است که دارای میلیونها باکتری فعال پروبیوتیکی می باشد. لاکتیویا تنها محصول لبنی شامل گونهی باکتری فعال پروبیوتیکی به نام لاکتیگوار® است که به طور فعال در خوب شدن فرآیند گوارش مردم، به‌ویژه مردم مبتلا به یبوست به صورت اثربخشی سودمند است.

نتایج تحقیقات علمی نشان می‏دهد محدوده نیمی از جامعه ایرانی بالخصوص خانم ها، گرفتار پیامد عبورومرور کند مواد خوراکی در سیستم گوارش، یعنی یبوست هستند که این مسئله از دلیل‌هایی نظیر استرس، عادت‌های اشتباه خوراکی، فعالیت و کار بیشتر، مشغولیت بی‌شمار، مسافرت‏های کاری متوالی و عدم تحرک ناشی می‏شود. از طرفی یکی از اهداف اساسی و بنیادین شرکت کاله، بالاتر بردن میزان تندرستی هموطنان است که می‌توان یکی از عملی‌ترین قدمها در تحقق این هدف را، ‌تولید محصول جدیدی از کاله عنوان کرد که همان «ماست‌ و  ماست آشامیدنی لاکتیویا» است. تولید محصول فرامفید را می‌توان قدم بزرگی در یاری به خوب شدن مسائل گوارشی استفاده کنندگان به ویژه خانم ها ایرانی دانست. استفاده محصولات لاکتیویا به‌عنوان نخستین و تنها محصول لبنی در ایران که شامل باکتری پروبیوتیک لاکتیگوار® یا BB12 است، توسط «انجمن غذا ایران» نیز پیشنهاد شده است. لاکتیویا را می‌توانید هرروز همراه خوراکی ی خود بنوشید.

با توجه به این‌که لاکتیویا یک محصول لبنی است، هر شخصی که نسبت به شیر آلرژی یا عدم تحمل لاکتوز دارد، مناسبتر است پیش از استفاده لاکتیویا با دکتر معالج خود مشورت کند. ضروری به ذکر است که لاکتیویابه تنهایی ً یک محصول خوراکی است و خصوصیات معالجه ای و دارویی ندارد. از این رو، این محصول جانشین داروها و روش‏های معالجه ای نیست و همان‌طور که مطالعات علمی نیز اثبات کرده، می‏تواند به صورت طبیعی به مرتب کردن عملکرد دستگاه گوارش یاری کند.

انجمن غذا ایران، به عنوان معتمزیتن و قابل‌اطمینانترین انجمن خوراکی ایران، با تحقیق اسناد و مدارک وابسته با تاثیرقسمتی ماست‌آشامیدنی لاکتیویا در خوب شدن گوارش به‌صورت طبیعی و با انجام بعضی آزمایش‏های مورداحتیاج، مفیدی این محصول را تأیید کرده است و استفاده این محصول را پیشنهاد می‌کند.

مقایسه ماست آشامیدنی لاکتیویا با دوغ

۱.کلسیم زیادتر گرفتن نمایید

دوغ آشامیدنی قدیمی ایرانی است که از رقیق کردن ماست با آب و افزودن نمک و سبزی‌های معطر آماده می‌شود. درحقیقت، زمان آماده دوغ، نصف لیوان ماست یا کمتر به یک لیوان دوغ تبدیل می‏شود. بنابراین با رقیق شدن ماست کلیه املاح و مواد غذایی آن نیز کم شدن می‏یابد. درحالی‌که لاکتیویا گونهی ماست‌آشامیدنی است که با رقیق کردن ماست حاصل نشده است؛ درنتیجه لاکتیویا در حجم مساوی به اندازه شیر و ماست، از پروتئین، کلسیم و املاح معدنی برخوردار است. شما با آشامیدن لاکتیویا به‌جای دوغ می‏توانید میزان زیادتری کلسیم و پروتئین گرفتن نمایید.

۲. مسئله عدم تحمل لاکتوز

لاکتوز، قند موجود در شیر است که در روده به یاری آنزیم لاکتوز، عدم موفقیته و هضم می‏شود. در خیلیی از مردم، این آنزیم پس از دوران نوزادی غیبرطرف کردنال شده و بنابراین شخص پس از میل کردن شیر و محصولات لبنی قادر به هضم لاکتوز نخواهد بود؛ درنتیجه با نفخ، دل‌پیچه و دردهای شکمی مواجه می‏شود. مجموعه این ناراحتی‏های گوارشی سبب می‏شود که شخص استفاده لبنیات را متوقف کند و در درازمدت با پیامد دراثر عدم استفاده لبنیات مواجه شود.

عدم تحمل لاکتوز از فقدان آنزیم لاکتاز در سلول‏های روده و بنابراین توقف هضم لاکتوز یا قند شیر ناشی می‏شود. در نبود آنزیم لاکتاز، باکتری‏های پروبیوتیک قادر به عدم موفقیتن قند لاکتوز بوده و بنابراین مسئله عدم تحمل لاکتوز را به آسانی و به روشی طبیعی رفع می‏کند.باز برای استفاده مداوم و هر روزه  مناسبتر است تحت نظارت و مشاوره دکتر صورت گیرد

۳.پایان یبوست

دوغ قدیمی در حقیقت، همان ماست رقیق‌شده است و دارای باکتری‏های پروبیوتیک نیست، درحالی‌که لاکتیویا یک آشامیدنی لبنی شامل باکتری پروبیوتیک لاکتیگوار® است.

لاکتیگوار® نه تنها به‌مناسبی به مخاط روده می‏چسبد و مقاومت بالایی در برابر صفرا و اسید معده دارد، بلکه باکتری‌های مریضی‌زای دستگاه گوارش را نیز مهار می‏کند.

استفاده هر روزه لاکتیویا و گنجاندن آن به‌عنوان قسمتی از یک رژیم خوراکی سالم، می­تواند به‌طور طبیعی به مرتب کردن عملکرد دستگاه گوارش یاری کند. با توجه به این موردیات، لاکتیویا، به‌ویژه برای مردم مبتلا به یبوست، مفید است؛ درنتیجه برای برخورداری از منافع استفاده پروبیوتیک‏ها، از جمله مرتب کردن فعالیت دستگاه گوارش و برطرف کردن مسئله یبوست، مناسبتر است استفاده هر روزه ماست‌آشامیدنی لاکتیویا را جانشین دوغ کنی

۴.ایمنی در برابر آلودگی هوا

تمام ساکنان کلان‌شهرها، به‌طور روزانه با مسئله آلودگی هوا مواجه هستند. یکی از آلاینده‏های باارزش و عمده هوا که از دود اتومبیل‏ها حاصل می‏شود، سرب است. این ماده‏ سمی می‏تواند از طریق مجاری تنفسی و گوارشی به‌راحتی وارد جسم شود.

نشانه ها دراثر مسمومیت با سرب شامل درد شکم، خستگی و عدم تمرکز، کم‌‌خونی، آشفتگیات عصبی، سردرد، بی‏خوابی، افسردگی و ضرر‏‌های کلیوی است.

یکی از راه‌حل‏های خوب برایمراقبت از جسم در برابر آلودگی هوا، مصرف لبنیات است. لبنیات شامل میزان قابل‌توجهی کلسیم است که مانع از جذب سرب در روده می‏شود و بنابراین جسم را در مقابل مسمومیت با سرب و ضرر‏های دراثر آنمراقبت می‏کند.

ماست‌آشامیدنی لاکتیویا نسبت به دوغ، از کلسیم زیادتری برخوردار است، درنتیجه ایمنی زیادتری نیز در مقابل آلودگی هوا فراهم می‏کند. همینطور جهت کسب اطلاعات زیادتر میتوانید به وبسایت کاله رجوع نمایید.

مراکز فروش

ماست آشامیدنی لاکتیویا را میتوان از مراکز زیر آماده نمود:

فروشگاههای معتبر تهران، مازندران و گیلان (کاله کرنرها

فروشگاههای سون تن تهران و شمال

هایپر ستاره ارم، پالادیوم، هایپر می اکباتان، هایپر می سبحان یا قیطریه

شهروند بیهقی، شهروند ایران زمین

گلستان پاسداران

دی مارت

سوپرمارکتی فامیلی مارکت

سوپرمارکت ژیوار قیطریه

گلستان دریانی (شعبه آتی ساز)

پرشین سنتر

سوپر مارکت روژان

جام جم(۱-۲)

۳۶۵ پاسداران

باران

هایپر امیر

سوپرمارکت سینا

سوپرمارکت محسنیان دریانی

زرفام(۱-۲)

سوپر مارکت شیراز

هایپر ۳۶۵ آصف

دنیز

رنگارنگ

سوپر بهار

هایپر مارکت قیطریه

سوپر جم

هایپر فرشته

تک مرزداران

هاÛ
نظر های خودتون را برای دانلود موزیک ویدیو قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد