برای چربی سوزی شکم چه بخوریم؟ 5 بهترین غذای آب شدن شکم | مجله هفتگی

ناشر : دانلود موزیک ویدیو

برای چربی سوزی شکم چه بخوریم؟ 5 بهترین غذای آب شدن شکم | مجله هفتگی


اجازه دهید صادق باشیم. در این دنیا هیچ ماده خوراکی جادویی وجود ندارد که بتواند همه ی چربی‌های شکمی شما را به آسانی آب کند.

برای اینکه چربی شکمی کمتری داشته باشید بایست شکر کمتری استفاده نمایید، مواد خوراکی ناسالم را حذف نمایید، مناسب بخوابید، میزان استرس خود را کنترل نمایید و از تمرینات ورزشی درستی بهره مند شوید.

بعد از اینکه همه ی موارد را انجام دادید بایست به دنبال روشی باشید که این چربی دیگر باز نگردد.

در این مقاله قصد داریم موادی را معرفی کنیم که بر اساس مطالعات انجام شده مناسبترین مواد برای سوزاندن و کم شدن چربی هستند و می توانند به شما یاری کنند چربی زیادتری در شکم ذخیره ننمایید.

  1. آب لیمو

شاید شما هم از دیگران شنیده‌اید که استفاده آب گرم با لیمو به زمان بیدار شدن از خواب ،قادراست سیستم گوارش جسم را پشتیبانی کند. مصرف آب لیمو قبل و در زمان نوبت‌های خوراکی نیز قادراست سودمند باشد.

پلی فنولی که در لیمو وجود دارد زیاد شدن وزن را سرکوب می‌کند و از جمع شدنچربی در جسم پیشگیری می نماید. شما می‌توانید اندکی آب لیموی تازه را به آب اضافه نمایید یا آن را روی سالاد و ماهی خود بریزید.

  1. دارچین

دارچین قادراست میزان گلوکز خون را کم شدن دهد زیرا خالی شدن معده را کند می‌کند و احساس سیری سریع‌تر حاصل می‌شود.

مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که دارچین تعادل گلوکز را در مردم مبتلا به دیابت گونه ۲ خوب شدن می‌قسمتد. به همین خاطر این ماده مناسبترین گزینه برای جنگیدن با دیابت محسوب می شود.

یک و نیم قاشق چایخوری از دارچین قادراست برای شما خیلی سودمند باشد. فقط مطمئن شوید که دارچین تازه است زیرا در تاثیر گذشت وقت، پلی فنول و مواد فعال موجود در آن از بین می رود.

همینطور بخوانید: خصوصیات دارچین
  1. فلفل قرمز

فلفل قرمز به شما یاری می‌کند کالری زیادتری بسوزانید و یکی از مناسبترین گزینه‌ها برای کم شدن وزن محسوب می‌شود. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که کپسایسین قادراست شتاب متابولیسم جسم را زیاد شدن دهد و سبب سوزاندن چربی زیادتری در جسم گردد.

  1. زردچوبه

التهاب همواره در هر مریضی دیده می‌شود. شما می‌توانید از فایده ضد التهابی زردچوبه به نفع خود مصرف نمایید. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که ماده فعال موجود در زردچوبه به نام کورکومین قادراست چاقی را کم شدن دهد و به معالجه مریضی‌های متفاوت یاری نماید.

اگر به طور مرتب از زردچوبه مصرف نمی‌نمایید و می‌خواهید از مزایای ضد التهابی آن بهره مند شوید، می‌توانید از مکمل‌های موجود مصرف نمایید.

همینطور بخوانید: خصوصیات زردچوبه
  1. دانه کتان

دانه کتان تازه منشا خیلی عالی از آلفا لینولنیک اسید است که قادراست به کم شدن التهاب و تعادل هورمون‌های جسم یاری کند.

مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که دانه کتان قادراست سبب کم شدن وزن گردد و التهاب را کم شدن دهد. همیشه از دانه کتان ارگانیک مصرف نمایید.

همینطور بخوانید: دانلود موزیک ویدیو قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد