بهترین روغن برای جوانی پوست صورت | 5 روغن ضد پیری بی نظیر! | مجله هفتگی

ناشر : دانلود موزیک ویدیو

بهترین روغن برای جوانی پوست صورت | 5 روغن ضد پیری بی نظیر! | مجله هفتگی


روغن ‌های الزامی دارای خاصیت ها خیلی بیشتری هستند که از جمله این خاصیت ها می توانیم یاری به جنگیدن با پیری پوست ذکر کنیم. این خاصیت ای است که زیادتر مردم این روزها به دنبالش هستند، روغن ‌های الزامی راه طبیعی و خیلی اثربخشی برای جوان ‌تر به دید رسیدن پوست هستند.

ما در این مطلب به روغن های الزامی و حامل خیلی اثرگذار، طبیعی و ضد پیری خواهیم پرداخت. امکان پذیر است بعضی از این روغن ها را در خانه داشته باشید و بعضی دیگر را به راحتی می توانید آماده کرده و مصرف نمایید. شما به راحتی می توانید سرم ضد پیری پوست را بسازید و در جنگ با پیری پوست پیروز شوید.

همینطور بخوانید: مناسبترین روغن برای چروک صورت
مناسبترین روغن های ضد پیری

اینها مناسبترین روغن ‌ها برای چین و چروک پیشانی، چین و چروک دور چشم، چین و چروک دهان و علامت ‌های دیگر پیری پوست هستند که امکان پذیر است در حال تلاش برای کم شدن آن ها باشید.


 • روغن جوجوبا

 • روغن جوجوبا

  امکان پذیر است تا قبل از این چیزی در مورد روغن جوجوبا نشنیده باشید، اما این روغن احتمالا یکی از مناسبترین روغن ‌های حامل در کل دنیا است. روغن جوجوبا شامل خیلیی از مواد سودمند از جمله ویتامین E، ترکیب ویتامین B، سیلیکون، کروم، مس و روی است.

  آیا جوجوبا مناسبترین روغن برای کم شدن چین و چروک است؟ این روغن حامل سودمند دارای خصوصیات ضد التهابی است که آن را به یک انتخاب ایده ‌آل برای پیشگیری از پیری پوست تبدیل می ‌کند. هم چنین برای عفونت ‌های پوستی و خوب شدن زخم نیز عالی است.

  غده‌ های چربی ما غده‌ های میکروسکوپی در پوست ما هستند که ماده چربی یا مومی به نام چربی ترشح می ‌کنند. زمانی غده‌ های چربی ما چربی کمتری تولید می ‌کنند، شاهد زیاد شدن خشکی پوست و مو هستیم که حتی می ‌تواند منجر به شوره سر یا خارش پوست سر هم شود.

  بافت چربی انسان خیلی شبیه روغن جوجوبا است، به همین علت هم می‌ تواند به شدت در خوب شدن خشکی و هم چنین تندرستی کلی پوست اثربخش باشد.

  برتری اصلی روغن جوجوبا این است که می‌ تواند اثر سبوم یا چربی طبیعی پوست را بازی کند و زمانی که جسم ما به طور طبیعی این کار را انجام ندهد، پوست و موی ما را مرطوب می کند. از طرف دیگر، چربی خیلی بیشتر، که وقتی اتفاق می ‌افتد که میزان هورمون بالا باشد، می‌ تواند منجر به پوست چرب و آکنه شود.

  روغن جوجوبا هم برای از بین بردن جمع شدنچسبناک و یا روغن مازاد نیز عالی است، درنتیجه میزان روغن شما رامناسب نگه می ‌دارد. این سبب می شود که جوجوبا یک معالجه طبیعی سودمند برای اگزما و یک معالجه خانگی برای آکنه باشد، به اضافه این که برای دیگر تقویت خشکی پوست خوب است و می ‌تواند به تسکین آفتاب سوختگی نیز یاری کند.


 • روغن دانه انار

 • خصوصیات روغن دانه انار برای پوست

  روغن دانه انار، یکی دیگر از روغن های حامل بزرگ برای روغن های الزامی و حتی یک معالجه طبیعی امکان پذیر برای سرطان پوست است.

  براساس تحقیقات انجام‌شده بر روی حیوانات، به دید می‌رسد که روغن دانه انار ، یک فاکتور “ایمن و اثربخش ضد سرطان پوست” باشد، روغن دانه انار در طول تاریخ به منظور خیلیی از خاصیت ها آن مورد مصرف قرار گرفته‌ است و به عنوان خوراکی مقدس برای شفا آورده شده است.

  به طور ویژه، انار با خصوصیات ضد پیری همراه است، و قوی ترین شکل انار برای بهره مندی از قابلیت ضد پیری، روغن دانه آن است.


 • روغن کندر

 • خاصیت ها روغن کندر برای زیبایی پوست

  روغن کندر هندی برای چه چیزی مناسب است؟ برای آغاز، اکثر برای کم شدن ظهور لکه های قرمز و لکه های مربوط به سن مصرف می‌ شود. اگر شما رنگ های ناهموار را در پوست خود داشته باشید، روغن کندر، یک جز تشکیل ‌دهنده شماره ۱ است که می‌ تواند لکه های ایجاد شده بر تاثیر آکنه، جراحی و ترک پوست و… را از بین ببرد.


 • روغن اسطوخودوس

 • مزایای روغن اسطوخودوس برای پوست

  به دنبال روغن‌ های الزامی برای چین و چروک اطراف دهان و یا هر جای دیگر روی جسم هستید؟ من قطعا نمی ‌توانم روغن الزامی اسطوخودوس را از این لیست حذف کنم. احتمالا این روغن سودمند، روغن شماره ۱ است که به التیام تقویت پوستی، سوختگی‌ ها و بریدگی‌ ها یاری می‌ کند، اما همینطور برای جنگیدن با نشانه ها پیری نیز سودمند است.


 • روغن گل رز

 • خصوصیات روغن گل رز

  این قطعا یکی از مناسبترین روغن ‌ها برای چین و چروک و خال‌ های سن است. روغن گل رز ( rosehip ) از دانه های گل رز به دست می آید و یک ماده استثنائی متمرکز برای زیبایی و تندرستی پوست است.


  نظر های خودتون را برای دانلود موزیک ویدیو قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد