با همکاری گروه کوبل و شرکت رُش دیابت دستگاه نوین پایش سطح قند خون عرضه می‌شود | مجله هفتگی

ناشر : دانلود موزیک ویدیو

با همکاری گروه کوبل و شرکت رُش دیابت دستگاه نوین پایش سطح قند خون عرضه می‌شود | مجله هفتگی


از ابتدای سال جاری، شرکت رش دیابت همکاری خود را به طور رسمی با شرکت کوبل دارو؛ عضوی از گروه کوبل، آغاز کرده است. گروه کوبل، شامل شرکت کوبل دارو، داروسازی پزشک عبیدی و شرکت آدورا طب می‌باشد.

شروع این همکاری، گامی باارزش در عرضه راهکارهای نوین معالجه ای در کنار ابزارهای مدرن پایش میزان قند خون، برای مردم مبتلا به دیابت و کادر معالجه ای کشور خواهد بود.

شرکت رش دیابت، پیشرو در ارائه تکنولوژی و تولید ابزارهای نوآورانه و هوشمند برای اندازه‌گیری میزان قند خون مردم مبتلا به دیابت، با بیش از چهل سال سابقه در ارائه سری دستگاه‌های Accu-Chek، در میزان جهان نام‌آور است. این شرکت با ارائه دستگاه‌های سنجش گلوکز خون و راه‌حل‌های دیجیتالی برای مردم مبتلا به دیابت و کادر معالجه ای، یاری‌های فراوانی به ارتقای توانایی مدیریت دیابت توسط خود بیمار، با یاری دکتران معالج نموده است.

داروسازی پزشک عبیدی به عنوان عضوی از گروه کوبل، فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۹۴ با فاصله کوتاهی از تولید جهانی، در زمینه ارائه داروهای با کیفیت و نوین کنترل دیابت با کلاس‌های جدید دارویی نظیر  DPP4i و SGLT2i، آغاز کرد و در این راستا در جهت کنترل مناسبتر قند خون، راحتی استفاده با تولید داروهای ترکیبی، یاری به کم شدن وزن و کم شدن مرگ و میر دراثر پیامد قلبی عروقی اثر به سزایی داشته است. همینطور توانمندسازی و آموزش دکتران و مردم مبتلا به دیابت از دیگر فعالیت‌های عبیدی است.

دیابت به عنوان یکی از مریضی‌های مزمن، از جمله معضلات بهداشتی-معالجه ای کشور است. در حال حاضر بیش از ۵ میلیون شخص مبتلا به دیابت در ایران وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود این تعداد تا سال ۱۴۱۰ به محدوده ۹ میلیون نفر برسد.

اکنون گروه کوبل با همکاری شرکت رش دیابت در راستای مدیریت مناسبتر این مریضی، در کنار تولید داروهای با کیفیت و راهکارهای معالجه ای نوین کنترل مناسبتر قند خون، با ارائه دستگاه هوشمند و مدرن پایش دقیق میزان قند خون، با نام Accu-Chek Instant قدم باارزشی در جهت ارائه خدمات تشخیصی آسان و سریع برداشته است که منجر به خوب شدن کیفیت زندگی بیماران می‌گردد.

در تقویت کنونی و با توجه به ممحدودهیت تفاکتور حضوری مریض و دکتر، این دستگاه رابطه هوشمند بین این دو گروه را تسهیل می‌کند. Accu-Chek Instant با اتصال به گوشی هوشمند، امحل ذخیره اطلاعات و آنالیز میزان قند خون را فراهم می‌آورد و با مصرف آسان و عملاً بدون درد، روشی مطمئن در اختیار بیماران و دکتران معالجشان قرار می‌دهد.

اندازه‌گیری میزان قند خون از راه‌های مدیریت مناسبتر دیابت است که به بیماران و دکتران در آگاه‌سازی از تقویت هر روزه و پیگیری معالجه خوب مردم یاری می‌کند. امحل تعریف اهداف معالجه ای و برخورداری از نشانگر ممحدودهه قند خون مختص هر شخص بر اساس برنامه معالجه ای دکتر معالج، از دیگر مزایای دستگاه Accu-Chek Instant می‌باشد.

این دستگاه به زودی توسط گروه کوبل در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

در صورت احتیاج به اطلاعات زیادتر می‌توانید به سایتwww.rochediabetescareme.com  رجوع فرمایید.

همینطور در صورت تمایل به مطالعه زیادتر درباره دیابت می‌توانید به آدرس http://diabetes.abidipharma.com/ رجوع نمایید.


نظر های خودتون را برای دانلود موزیک ویدیو قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد