آموزش اجاره ماینر و استخراج بیت کوین از طریق پلتفرم آی ماینر | مجله هفتگی

ناشر : دانلود موزیک ویدیو

آموزش اجاره ماینر و استخراج بیت کوین از طریق پلتفرم آی ماینر | مجله هفتگی


اگر شماهم به دنبال راهی هستید که بدون دانش فنی و حتی بدون خرید ماینر بتوانید به استخراج بیت کوین بپردازید این مقاله را بخوانید.

در این مقاله آموزشی شما با آسان ترین شیوه کسب درآمد ارزی أشنا می شوید و میتوانید براحتی از استخراج بیت کوین یا bitcoin mining کسب درآمد نمایید.

همانطور که میدانید وب سایت آی ماینر به عنوان پیشرفته ترین و معتمزیتن سامانه آنلاین خرید و اجاره ماینر ، با گرفتن مجوزهای لازم، فعالیت خود را در بازار ایران آغاز کرده است.

اجاره ماینر مناسبترین شیوه کسب در آمد از بیت کوین

خیلیی از مردم وقتی که با بیت کوین آشنا می‌شوند به مفهوم استخراج آن علاقه نمایان می‌کنند زیرا این مناسبترین شیوه کسب درآمد و خلق پول است.

اما با توجه به هزینه خیلی بالای دستگاه‌های ماینر و برق پرهزینه آن و همینطور دانش و اطلاعاتی که برای ماینینگ ضروری است، اجاره ماینر از مزرعه های ماینینگ معتبر راهکار به صرفه تر و ساده تری است. کما اینکه برای بیت کوین ماینینگ بصورت حرفه ای به پیکربندی سخت‌افزار و فضای فیزیکی ومراقبت ماینرها احتیاج است که هزینه بالایی دارد.

درنتیجه امروز مناسبترین راهکار کسب در آمد از بیت کوین، خرید و اجاره ماینر از پلتفرم های معتبر و بین المللی است.

فرآیند به دست آوردن بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگری، فرآیند پیچیده و سختی است که توسط دستگاه هایی به نام ماینر انجام می‌گیرد.

مناسبترین پلتفرم خرید و اجاره ماینر کدام است؟

معتبر ترین و تنها برند بین المللی فعال در حوزه خرید و اجاره ماینر که به تازگی در ایران نیز به کاربران خدمات منحصر به شخصی را ارائه میدهد پلتفرم iMiner است.

برند آی ماینر پس از کسب موفقیت در کشور های متفاوت نظیر ترکیه ، روسیه ، اوکراین و تایلند اکنون در ایران به سرمایه گذاران و علاقه مندان به استخراج پول های دیجیتالی خدمات قابل توجهی را ارائه میدهد.

آموزش مصرف سامانه آی ماینر

با آموزش ثبت نام و اجاره ماینر از وب سایت آی ماینر با ما همراه باشید. آی ماینر نخستین و معتمزیتن سامانه خرید و اجاره ماینر است که به شما این امحل را می دهد که بدون احتیاج به دانش فنی و صرف زمان به استخراج بیت کوین و کسب درآمد دلاری بپردازید.

با مصرف سرویس اجاره ماینر با حداقل سرمایه امکان پذیر می توانید ماینر مورددیدتان را از یک روز الی یک سال اجاره کرده و سود حاصل از استخراج بیت کوین را برداشت نمایید.

جهت ثبت نام و آغاز به کسب درآمد دلاری طبق این آموزش عمل نمایید.

پس از ورود به وب سایت https://iminer.net/ مطابق با تصاویر به ترتیب مرحله های را دنباله دهید:

  1. ابتدا با مصرف دکمه ثبت نام ، به خانواده آی ماینر بپیوندید. بدین منظور مطابق با تصویر فوق بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
  2. در صفحه باز شده بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
  3. نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل و کلمه عبور مددید خودتان را وارد و بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

  1. در پنل کابری از بخش استخراج گزینه مورددید خود را انتخاب نمایید. سرویس های استخراج شامل اجاره ماینر از فارم ایران ، اجاره ماینر از فارم ترکیه و خرید ماینر می باشد. خرید ماینر ویژه حرفه ای هاست پس اگر تازه وارد هستید اجاره ماینر از فارم مورددیدتان را انتخاب نمایید.
  2. فهرست ماینرهای موجود برای شما نمایش داده خواهد شد. با ماقیسه هزینه ها و درآمد ها ، ماینر مورددید خود را انتخاب نمایید و بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.

  1. تعداد روز مورددید جهت اجاره و تعداد ماینر مورددید را انتخاب نمایید و بر روی دکمه خرید کلیک نمایید.
  2. عامل نهایی برای شما صادر خواهد شد. اگر از قبل در حساب کاربری خود موجودی دارید می توانید عامل را از طریق پرداخت با کیف پول واریز نمایید. در غیراینصورت از یکی از طریق های پرداخت ریالی با مصرف کارت های عضو شبکه سرعت و یا پرداخت با بیت کوین مصرف نمایید.

پس از پرداخت عامل کار شما به اتمام رسیده است ! این به این معناست که ماینر شما بصورت خودکار به شبکه متصل شده و آغاز به کسب درآمد خواهد کرد. ماینرهای شما در صفحه ماینرهای من فهرست شده اند و درآمد لحظه ای ماینرها از همین صفحه قابل برداشت هست. شما در هر لحظه که بخواهید می توانید درآمد ماینرهای خود را به کیف پولتان منتقل نمایید و با موجودی کیف پول می توانید ماینر و سرویس جدید سفارش دهید.

همینطور هر وقت که تمایل داشتید می توانید از قسمت مسائل مالی درخواست برداشت پول خود را ثبت نمایید. به این صورت که موجودی حساب کاربری شما به والت بیت کوین درخواستی شما واریز خواهد شد.

چنانچه در هریک از مرحله های فوق مسئله داشتید و یا احتیاج به مشاوره رایگان داشتید ، متخصصان این مجموعه بصورت ۲۴ ساعته مهیا جوابگویی به کاربران هستند.

از نمایانات درج شده در (صفحه ارتباط با ما) می توانید با متخصصان آی ماینر در رابطه باشید.

برای ورود به سایت آی ماینر http://iminer.net و آغاز استخراج ارز دیجیتال کلیک نمایید.

منشا : ویرلن


نظر های خودتون را برای دانلود موزیک ویدیو قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد